اقامتگاه بوم گردی نسا تنکابن - مازندران

 • توضیحات
 • اطلاعات
 • قیمت
 • اقامتگاه بوم گردی نسا تنکابن دارای قدمت بیش از 50 سال است و چشم اندازی به جنگل های زیبای هیرکانی دارد. این اقامتگاه در سال 1395 مرمت شده و به بهره برداری رسید. اقامتگاه بوم گردی نسا تنکابن دارای یک طبقه و 2 باب اتاق سنتی یکی با ظرفیت 2-4 نفر و دیگری با ظرفیت 4-8 نفر و یک هال، متناسب با معماری و فرهنگ مردم مازندران ساخته شده است و مجموع ظرفیت آن 15 نفر است به دلیل حفظ معماری بومی منطقه اتاق ها فاقد سرویس و حمام اختصاصی هستند و هر دو اتاق از سرویس ایرانی و فرنگی و حمام موجود در محوطه استفاده می کنند.

  از نظر موقعیت مکانی، اقامتگاه بوم گردی نساء در روستای یوج، از توابع مازندران قرار دارد که فاصله آن تا شهر تنکابن حدود 48 کیلومتر می باشد.

  غذا: از دیگر جذابیت های اقامتگاه بوم گردی نسا تنکابن امکان رزرو و چشیدن طعم لذیذ غذاهای سنتی و همچنین غذاهای رسمی کشور در هر سه وعده است که با هماهنگی قبلی با اقامتگاه و طبق نظر مهمانان آماده می شود تا طعم ناب این غذاها لذت سفری بومی را در خاطر مهمانان پایدار کند. خاله فهیمه , میزبانی مهربان که چندین نسل از خانواده او در این روستا زندگی می کردند و همچنان به کار دامداری و کشاورزی مشغولند همراه و دوستی همیشگی برای مهمانان خواهند بود.

  برنامه های خاص اقامتگاه بومگردی نسا تنکابن:در این اقامتگاه امکان برگزاری تورهای کوهپیمایی, دوچرخه سواری آفرود , و بازدید از جاذبه های تاریخی و طبیعی و گشت در جنگل های زیبای هیرکانی منطقه همیشه فراهم است.

  علاوه بر این با اقامت در اقامتگاه بوم گردی نسا تنکابن می توانید لذت گردو چینی در شهریور ماه، لوبیا چینی و همچنین تجربه ی زندگی روستایی و دوشیدن گاو و گوسفند و کار در مزرعه را در اواخر اردیبهشت ماه و خرداد با خود به یادگار ببرید.

 • استان : مازندران

  شهر : یوج

 • هزینه اقامت به همراه صبحانه در اقامتگاه بوم گردی نسا تنکابن برای ۵ نفر مبلغ ۳۰۰۰۰۰ تومان و برای نفرات بیشتر برای هر نفر اضافه ۳۰۰۰۰ تومان اضافه می شود.

جاذبه‌های اطراف این اقامتگاه

اقامتگاه‌های مشابه نزدیک