اقامتگاه بومگردی مدالی قشم

 • توضیحات
 • اطلاعات
 • قیمت
 • اقامتگاه بوم گردی مدالی قشم در روستای گوران و به فاصله 80 کیلومتری از قشم واقع شده است.

  این اقامتگاه بوم گردی زیبا که 100 سال قدمت دارد بازسازی شده و پذیرای مسافرانیست که علاقمندند شبی رابا حال و هوای سنتی و بومی سرکنند.

  استفاده از وسایل و صنایع دستی این خانه را به موزه ای زیبا بدل کرده است.

  در اقامتگاه بومگردی مدالی قشم میتوانید با صنایع دستی جنوب کشور همچون گلابتون دوزی و زری بافی که برای تزئین لباس بانوان است، تکه دوزی، حصیر، سوند و سبدبافی که از الیاف طبیعی درختان نخل منطقه است آشنا شوید.

  اقامتگاه بومگردی مدالی قشم که با کاهگل و خشت به صورت کاملا سنتی بنا شده است دارای 6 باب اتاق ( 3 اتاق 9 نفره و 3 اتاق 4 نفره ) و 2 کلبه چوبی 4 نفره می باشد.

  تمامی اتاق های این مجموعه دارای سرویس کف خواب هستند.

  سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام نیز برای مسافران محیا شده است که استفاده از آن برای اتاق ها به صورت مشترک انجام میشود.

  گردشگران عزیز همچنین می تواند با اقامت در این اقامتگاه بوم گردی انواع غذاهای محلی قشم نظیر ماهی برشته، زیبون، موفلک، هواری، برنج دیشو، هواری چکو میگ و عنکاس را با هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه سفارش و سرو نمایند.

  جاذبه های گردشگری و طبیعی این منطقه که در نزدیکی این اقامتگاه قرار دارند و گرشگران می توانند به راحتی و با طی مسافتی کوتاه به آن ها برسند می توان به سد تاریخی گوران به فاصله 50 متری از اقامتگاه، تنگه چاهکوه، دره تندیس ها، منطقه حفاظت شده جنگل حرا، جزیره زیبای هنگام و جزیره ناز اشاره کرد.

 • استان : هرمزگان

  شهر : گوران

 • هزینه اقامت 35000 تومان

  هزینه اقامت همراه با تمامی وعده های غذایی 130000 تومان

جاذبه‌های اطراف این اقامتگاه

اقامتگاه‌های مشابه نزدیک