اقامتگاه بوم گردی پرداروم

 • توضیحات
 • اطلاعات
 • قیمت
 • اقامتگاه بوم گردی پرداروم کلبه ایست در روستای گرماپشته و در میان جنگل های زیبای هیرکانی و احاطه شده در میان باغات چای و مزارع برنج  با چشم اندازی رویایی از جنگل که اقامتی سرشار از آرامش را برای مهمانان خود فراهم می کند.

  اقامتگاه بومگردی پرداروم دارای 3 کلبه است و مجموعا 25 نفر ظرفیت دارد. کلبه پدر (7 نفره)، کلبه امید (3 نفره) و کلبه ای که ویژه تورهاست تا 15 نفر ظرفیت دارد، هر کلبه تراس جداگانه دارد و میهمانان می تواند در کنار آتش بنشینند. این بوم گردی مجهز به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و راهنمای تور است. به دلیل حفظ معماری بومی منطقه کلبه ها حمام و سرویس داخلی ندارند و حمام و سرویس ایرانی و فرنگی در محوطه قرار دارد. سیستم گرمایشی اتاق ها بخاری هیزمی است.

  افراد سالمند و خانواده هایی که کودک خردسال به همراه دارند توجه نمایند که از روستای گرماپشته تا درب ورودی اقامتگاه پرداروم، 300 پله وجود دارد. همچنین برای دسترسی به اقامتگاه می بایست مسافت حدود 500 متر در جاده خاکی طی شود. شایان ذکر است پذیرش مهمانان تا قبل از ساعت 22 انجام می شود و لازم است مهمانان به دلیل تاریکی هوا و وجود پله ها در ورودی اقامتگاه، تا قبل از ساعت 22 در اقامتگاه حضور داشته باشند. برق اقامتگاه از موتور برق تهیه می شود و در بازه زمانی 12 شب تا 8 صبح برق اقامتگاه قطع می شود. خطوط ایرانسل نیز در این اقامتگاه فاقد آنتن دهی می باشند. مهمانان عزیزی که به دنبال فرصتی برای دوری از زندگی روزمره و ماشینی هستند، می توانند دراقامتگاه بومگردی پرداروم زندگی سنتی در دل طبیعت زیبای شهسوار را تجربه کنند

  غذا:در اقامتگاه بوم گردی پرداروم انواع غذاهای محلی و لذیذ نظیر بادمجان مسما ، ماهی شکم پر ، میرزا قاسمی ، آبگوشت کُره( آبگوشت با لبنیات ) ، کباب ماهی ، ماهی کولی (نوعی ماهی محلی و ریز) ، باقلو پلو ، فسنجان محلی ، قورمه سبزی ، دیزی با گوشت گوساله با هماهنگی قبلی با پرسنل اقامتگاه برای گردشگران سرو می شود، گفتنیست که همه ی غذاها روی آتش طبخ می شود.

  برنامه های ویژه ی اقامتگاه بومگردی پرداروم: امکان استفاده از تاب درختی هیجان انگیز، پیاده روی و جنگل نوردی، دوچرخه سواری، آفرود جنگلی و شنا و ماهیگیری در کنار رودخانه میسر است که لذت اقامت در اقامتگاه بومگردی پرداروم را دو چندان می کند.

  همچنین در تاریخ 20 اردیبهشت ماه برنامه ی برداشت چای و در نیمه ی مرداد ماه برنامه ی برداشت برنج در اقامتگاه بوم گردی پرداروم برگزار می شود که می تواند تجربه ای هیجان انگیز از زندگی مردم خطه ی شمال را با خود به همراه داشته باشد.

 • استان : مازندران

  شهر : گرماپشته

 • برای رزرو 4 نفر یا بیش تر اقامت همراه با صبحانه نفری 124000 تومان و اقامت همراه با سه وعده ی غذایی نفری 200000 تومان

  برای رزرو کمتر از 4 نفر اقامت همراه با صبحانه نفری 147000 تومان و اقامت همراه با سه وعده ی غذایی نفری 287000 تومان

جاذبه‌های اطراف این اقامتگاه

اقامتگاه‌های مشابه نزدیک