اقامتگاه بوم گردی کلچال

 • توضیحات
 • اطلاعات
 • قیمت
 • اقامتگاه بوم گردی کلچال تنکابن خانه ایست زیبا در میانه ی کوه ها و جنگل های سرسبز هیرکانی که در روستای خوش آب و هوا و بکر روستای گاوپشته قرار دارد. اقامتگاه  بومگردی کلچال شامل 7 باب اتاق می شود و در مجموع ظرفیت پذیرش 35 نفر را دارد. برخی از اتاق های اقامتگاه کلچال قدمت 60 ساله دارند و دارای ایوان و ساختار کاهگلی هستند، برخی دیگر از این اتاق ها نیز خانه های چوبی با سقف های شیب داری هستند که اگرچه نوسازند اما با ساختار معماری سنتی و بومی شمال کشور ساخته شده اند. تماشای منظره ای بی نظیر از جنگل های انبوه و حیوانات اهلی و همچنین آرامش روح نواز حاکم بر منطقه، جذابیت اقامتگاه بوم گردی کلچال را دو چندان کرده است. از تعداد 7 اتاق موجود در اقامتگاه کلچال که همگی کف خواب هستند، یک اتاق دارای سرویس و حمام اختصاصی است و سایر اتاق ها به دلیل حفظ معماری بومی فاقد سریس و حمام اختصاصی هستند و از سرویس ها و حمام ها به صورت مشترک استفاده می کنند. قابل توجه گردشگران گرامی، در بخش ورودی به برخی اتاق ها تعدادی پله وجود دارد.

  غذا: در اقامتگاه بوم گردی کلچال می توانید با هماهنگی با پرسنل غذاهای محلی خطه ی شمال و همچنین غذاهای رسمی کشور را رزرو کنید و از طعم بی نظیر آن لذت ببرید.

  برنامه های ویژه ی اقامتگاه بومگردی کلچال: این اقامتگاه دارای باغ سبزیجات و باغ چای، تنور برای پخت نان محلی، کلچال، چای و دمنوش های آتشی، تورهای یک روزه و چند روزه و بازدید از آبشارهای مختلف و باغات چای، جنگلهای زیبای دوهزار ، سه هزار، آب معدنی سه هزار، آبگرم های سه هزار و فلکده ، چشمه ها ، سواحل دریای خزر، دهکده سفال و سایر مناطق دیدنی مجاور به همراه راهنمای محلی و ماشین آفرود از برنامه های اقامتگاه بومگردی کلچال است که می تواند لذت سفر را برایتان چندین برابر کند. همچنین برگزاری جشن هایی مانند جشن تولد، سالگرد ازدواج و ... در این اقامتگاه میسر است.

 • استان : مازندران

  شهر : گاوپشته

 • برای رزرو 4 نفر یا بیشتر: اقامت همراه با صبحانه نفری 77000 تومان

  برای رزرو کمتر از 4 نفر: اقامت همراه با صبحانه نفری 81000 تومان

جاذبه‌های اطراف این اقامتگاه

اقامتگاه‌های مشابه نزدیک