اقامتگاه بوم گردی مهستان رودسر گیلان

 • توضیحات
 • اطلاعات
 • قیمت
 • اقامتگاه بومگردی مهستان در واچارگاه رودسر استان گیلان واقع شده است.

  اقامتگاه بوم گردی مهستان رودسر گیلان زیبا که در باغ بزرگ خرمالو و کیوی قرار دارد و چشم اندازی بی نظیر در مقابل چشمان مهمانان خود قرار می دهد داراى سه اتاق مى باشد. اتاق شرقی ، غربی و میانی .

  اتاق شرقی دارای 1 تخت 2 نفره و 1 تخت 1 نفره است و امکان اضافه کردن دو سرویس کف خواب را نیز دارد. اتاق وسطی دارای 1 تخت 2 نفره است و امکان اضافه کردن دو سرویس کف خواب را دارد و اتاق غربی دارای سرویس کف خواب و ظرفیت 4 نفر است و امکان اضافه کردن 2 سرویس کف خواب دیگر را نیز دارد.

  همچنین اقامتگاه  بوم گردی مهستان رودسر دارای یک تلار به مساحت 20 متر است.تلار که از شاخصه های معماری مناطق شمال کشور است فضایی مانند بهار خواب است که از 3 طرف باز و دارای نرده است و در این اقامتگاه برای صرف غذا از آن استفاده می شود.

  اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام داخلی هستند اما در واحد سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام موجود است.
  از امكانات و فضاى داخل باغ مهستان مانند كلبه ها-كندوج ها - سالن جشن واز فضاى پاركى عمومى براى طبيعت گردى -برگزارى جشن مى توان باسفارش و رزرو استفاده نمود. لازم به ذکر است که استعمال دخانیات داخل اقامتگاه ممنوع است.
  غذا:در اقامتگاه مهستان سفره خانه سنتی با 5 کلبه و 2 کندوج سنتی و سکو های روباز وجود دارد که مهمانان می توانند با هزینه ی جداگانه از این امکانات استفاده کنند و از طعم غذاهای سنتی نیز لذت ببرند. ( طبخ غذا داخل اتاق ممنوع می باشد.)

   

 • استان : گیلان

  شهر : واچارگاه

 • هزینه ی اقامت در اتاق غربی برای 4 نفر 219000 تومان
  هزینه اقامت در اتاق شرقی برای 3 نفر 289000 تومان
  هزینه اقامت در اتاق میانی برای 2 نفر 239000 تومان
  هزینه ی اجاره دربست برای 4 نفر 390000 تومان
  هزینه ی هر نفر اضافه 65000 تومان

جاذبه‌های اطراف این اقامتگاه

اقامتگاه‌های مشابه نزدیک