اقامتگاه بوم گردی صبورا هرمز

 • توضیحات
 • اطلاعات
 • قیمت
 • اقامتگاه بوم گردی صبورا هرمز در جزیره زیبای هرمز قرار گرفته است که به دلیل ماسه های رنگی، رنگین کمانی زیبا را بر جزیره نقش کرده است .

  اقامتگاه بوم گردی صبورا هرمز تا ساحل حدود ده دقیقه و تا قلعه پرتقالی ها بیست دقیقه پیاده روی دارد.

  این اقامتگاه بوم گردی خانه ای سنتی و بومی ست در جزیره ی کوچک و آرام هرمز که با داشتن 5 اتاق، ظرفیت اقامت 28 مسافر را دارد. 5 اتاق این خانه بومی شامل 3 اتاق 4 نفره، 1 اتاق 6 نفره و 1 اتاق 8 نفره با معماری بومی و سنتی آماده ی پذیرش مهمانان عزیز از سراسر ایران و جهان است. 2 سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام و آشپزخانه در محوطه و ساختمان اقامتگاه برای استفاده مشترک مسافران قرار گرفته و اتاقها فاقد سرویس و حمام اختصاصی هستند و همچنین تمام اتاق ها کف خواب هستند. 

  غذا: در اقامتگاه بومگردی صبورا هرمز مهمانان در صورت تمایل با هماهنگی با پرسنل اقامتگاه می توانند غذاهای بومی و محلی جنوب کشور را رزرو کنند و از طعم بی نظیر این غذاها لذت ببرند.

  برنامه های ویژه ی اقامتگاه بوم گردی صبورا: در اقامتگاه بومگردی صبورا خدماتی از قبیل پرسنل مسلط به زبان انگلیسی و راهنمای تور نیز برای مسافران ارائه می شود. باغ نخل میان خانه و صندلی هایی از تنه نخل بر روی سنگفرش محوطه فضای دلنشینی را برای شب نشینی و دورهمی فراهم کرده است. همچنین یک کتابخانه کوچک برای مطالعه نیز در این اقامتگاه قرار دارد.

 • استان : هرمزگان

  شهر : هرمز

 • برای رزرو 4 نفر یا بیشتر: اقامت همراه با صبحانه نفری 75000 تومان

  برای رزرو کمتر از 4 نفر: اقامت همراه با صبحانه نفری 80000 تومان

جاذبه‌های اطراف این اقامتگاه

اقامتگاه‌های مشابه نزدیک