Loading...key

اقامتگاه بوم گردی بارنگنون - مازندران - استان : مازندران شهر/روستا : نکا
کد اقامتگاه: 366

شروع قیمت از: 50000 تومان
صاحب این اقامتگاه: عبدی
ظرفیت 12 نفر
تعداد اتاق‌ها 3

شرایط قیمتی این اقامتگاه

هزینه ی اقامت در اتاق هایی که سرویس و حمام دارند نفری 70000 تومان با صبحانه

هزینه اقامت دراتاق هایی که از سرویس و حمام محوطه استفاده میکنند نفری 50000 تومان با صبحانه

امکانات این اقامتگاه

حمام
دستشویی فرنگی
دستشویی ایرانی
سرویس بهداشتی مشترک
حمام مشترک
سرویس بهداشتی

درباره این اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی بارنگنون که در دل جنگل و با فاصله ی اندکی از روستا قرارگرفته است با چشم انداز دل انگیزی که به جنگل و مزارع کشاورزی دارد اقامتی رویایی را برای کسانی که به دنبال فضایی آرام و به دور از دغدغه های شهری هستند فراهم می کند.

اقامتگاه بومگردی بارنگنون در منطقه هزار جریب واقع شده است

این اقامتگاه دارای 3 اتاق 3 نفره بوده و ظرفیت پذیرایی از 12 نفر استاندارد و حداکثر 20 نفر را دارد.

تمامی اتاقها کف خواب و دارای سیستم گرمایشی بخاری هیزمی هستند.

این اقامتگاه به دلیل خنکی هوا سیستم سرمایشی ندارد و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی نیز برای اتاق ها مشترک است.

غذا:در اقامتگاه بومگردی بارنگنون می توانید با هماهنگی قبلی با پرسنل اقامتگاه غذاهای محلی همچون دیزی آتشی، آش محلی، میرزا قاسمی، کباب ترش، مرغ ترش و ... را رزرو کنید و از طعم لذیذ این غذاها لذت ببرید.

برنامه های ویژه ی اقامتگاه بوم گردی بارنگنون: گردشگران در اقامتگاه بومگردی بارنگنون می توانند در تفریحاتی همچون شب نشینی ، دوچرخه سواری و پیاده روی در جنگل همراه با لیدر محلی شرکت کنند همچنین از جاذبه های طبیعت گردی و گردشگری مثل چشمه های متعدد و جنگل های انبوه و زیبای این منطقه بازدید نمایند و از بکر بودن و آرامش حاکم بر این منطقه لذت ببرند.

جاذبه‌های نزدیک به اقامتگاه بوم گردی بارنگنون - مازندران

اقامتگاه های نزدیک به اقامتگاه بوم گردی بارنگنون - مازندران

اجاره اقامتگاه های بوم گردی در سراسر ایران، به صورت آنلاین در کی کوجا

توی زندگی پر استرس و پر مشغله امروز یکی از بهترین تفریحاتی که می تونیم با خانواده یا با دوستان ترتیب بدیم تا یکم از مشغله های روز مره دور بشیم و هم از چند روز تعطیلی لذت ببریم و هم با فرهنگ های مختلف کشورمون آشنا بشیم سفر هست. ما توی کی کوجا معتقدیم که با توجه به زمان اندکی که برای سفر رفتن فراهم می شه خیلی حیفه که به محلی که برای اقامت انتخاب می کنیم فقط به چشم جای خواب نگاه کنیم چون حدود یک سوم زمان سفر ما توی همین اقامتگاه ها می گذره به خاطر همین تلاش می کنیم که اقامتگاه هایی که تجربه های جدیدی برای ما به همراه دارن و اقامت توی اونها لذت سفر مارو دو چندان می کنه در دسترس شما قرار بدیم تا خیلی راحت قبل از سفرتون بتونید از طریق کی کوجا اونها رو رزرو کنید و با خیال راحت سفرتون رو شروع کنید

اقامتگاه های بوم گردی برخلاف تصور خیلی ها فقط توی شهر های مرکزی مثل اصفهان و یزد پیدا نمیشه بلکه کلبه های جنگلی یا خونه هایی که توی شمال محلی ها درست کردن و توی اونها از شما پذیرایی می کنند در نوع خودشون طراحی شدن مناسب بوم اون منطقه و اتفاقا هر کدوم از این اقامتگاه های بوم گردی تجربه های منحصر به فردی رو برای مهمانانشون در نظر گرفتن که از عادات روزمره زندگی خودشون تا گشت های محلی و جشن های بومی خودشون و هزاران چیز دیگه جزو این تجربه ها به حساب میاد. امیدواریم که بتونیم حس خوب و لذت بخش سفر رو برای شما دو چندان کنیم