اقامتگاه بومگردی خالو قشم

 • توضیحات
 • اطلاعات
 • قیمت
 • اقامتگاه بوم گردی خالو قشم بنایی سنتی مطابق با معماری بومی جزیره ی قشم است که قدمتی بیش از 80 سال دارد و در روستای نغاشه جزیره قشم، استان هرمزگان واقع شده است.

  این روستا با فاصله ی 55 کیلومتر از شهر قشم و 35 کیلومتر از شهر درگهان قرار دارد.

  از مزایای این اقامتگاه فاصله ی بسیار اندک آن با ساحل است.

  اقامتگاه بومگردی خالو قشم دارای 5 باب اتاق و ظرفیت کل 30 نفر است .

  از میان 5 اتاق اقامتگاه بوم گردی خالو قشم 3 عدد دارای سرویس و حمام اختصاصی 1 عدد دارای حمام اختصاصی و یکی از اتاق ها فاقد حمام و سرویس داخل اتاق است و از سرویس و حمام محوطه .

  استفاده می کنند. از سایر امکانات مشترک این اقامتگاه اینترنت رایگان ، پارکینگ و یخچال است

  غذا: در اقامتگاه بومگردی خالو قشم علاوه بر لذت اقامت در یک بنای سنتی و لذت بردن از ساحلی که 300 متر با اقامتگاه فاصله دارد،  می توانید طعم دلپذیر غذاهای دریایی و محلی قشم همچون ماهی، میگو، ماهی مرکب و ... را بچشید و لذت سفر به جزیره ی زیبای قشم را چندین برابر کنید.

  برنامه های ویژه ی اقامتگاه بوم گردی خالو قشم:از برنامه های لذتبخش این اقامتگاه می توان به موسیقی محلی زنده در روزهای پر مهمان (و یا به درخواست مهمانان) و همچنین گشت محلی و گشت جزیره همراه با راهنمای محلی اشاره کرد.

   

 • استان : هرمزگان

  شهر : نقاشه

 • برای رزرو 4 نفر یا بیشتر: اقامت همراه با صبحانه در اتاق هایی که دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند نفری 73000 تومان و در اتاق های عادی نفری 53000 تومان

  برای رزرو کمتر از 4 نفر: اقامت همراه با صبحانه در اتاق هایی که دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند نفری 77000 تومان و در اتاق های عادی نفری 57000 تومان

   

جاذبه‌های اطراف این اقامتگاه

اقامتگاه‌های مشابه نزدیک