اقامتگاه بوم گردی هتل کاروانسرای یام مرند

 • توضیحات
 • اطلاعات
 • قیمت
 • اقامتگاه بوم گردی هتل کاروانسرای بوم گردی یام مرند بنایی بسیار زیبا و سنتی است که معماری زیبای گذشته را با خدمات به روز پذیرایی پیوند داده است تا اقامتی به یاد ماندنی را برای مهمانان خود به ارمغان آورد.

    این اقامتگاه بوم گردی زیبا دارای 21 سوئیت است که همگی دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجزا هستند و در کل ظرفیت پذیرش 65 نفر را داراست.

  اتاق های این مجموعه شامل 5 اتاق 2 تخته، 7 اتاق 3 تخته، 6 اتاق 4 تخته، 1اتاق 5 تخته و 1 اتاق 5 تخته ویژه است . در هر اتاق امکان پذیرش نهایتا 1 نفر اضافه نیز وجود دارد.

  از دیگر امکانات هتل کاروانسرای یام می توان به رستوران با ظرفیت 300نفر (صبحانه ، نهار و شام) تالار پذیرایی با ظرفیت 300 نفر لابی/ کافی شاپ/ چایخانه سنتی/ آمفی تئاتر رو باز/ امکانات ورزشی/ باغ ایرانی/ پارکینگ اشاره کرد.

  ساختمان اقامتگاه بوم گردی کاروانسرای یام به­ علت اهميت مکانی وتردد و مبادلات وسيع کالا در قرون گذشته برخلاف کاروانسراهای کوهستاني دارای حياط مرکزی وسيع و از نوع کاروانسراهای چهار ايوانی بوده است .

  ساختمان اقامتگاه بوم گردی کاروانسرا مستطيلی است به طول 62 متر و عرض 48متر که جهت طول آن شرقي به غربي ودر چهارگوشه آن با چهار برج مدور به قطر 7متر حفاظت مي ­شده است. کاروانسرا دارای سردر رفيع، گنبدخانه، حياط مرکزی به ­شکل هشت­ ضلعی است.

  غذا: اقامتگاه بوم گردی هتل کاروانسرای یام دارای رستوران است و مهمانان گرامی می توانند طعم غذاهای لذیذی همچون کوفته، دلمه ، انواع کباب و ... را بچشند و از آن لذت ببرند.

   

 • استان : آذربایجان شرقی

  شهر : مرند

 • اتاق دو نفره (دو تخت یک نفره) 500000 تومان

  اتاق 3 نفره(1 تخت دو نفره و 1 تخت یک نفره) 580000 تومان

  اتاق سه نفره(3 تخت یک نفره) 580000 تومان

  اتاق چهار نفره(1 تخت دو نفره و 2 تخت یک نفره) 680000 تومان

  اتاق چهار نفره( پنج تخت یک نفره) 800000 تومان

  اتاق پنج نفره وی آی پی (یک تخت 2 نفره و 4 تخت یک نفره) 950000 تومان

جاذبه‌های اطراف این اقامتگاه

اقامتگاه‌های مشابه نزدیک