اقامتگاه بوم گردی گدین - ماهان - کرمان

 • توضیحات
 • اطلاعات
 • قیمت
 • اقامتگاه بوم گردی گدین در استان کرمان شهر ماهان و درمیان باغ هایی آرام و دلنشین درطبیعتی سر سبز در نزدیکی باغ شاهزاده و شاه نعمت الله ولی قرار گرفته و با دوری از هیاهو و ترافیک شهر اقامتی دلچسب و آرامبخش را در کنار طم غذاهای لذیذ محلی کرمان برای مهمانان خود به همراه دارد.

  یکی دیگر از مزیت های جالب اقامتگاه بوم گردی گدین کرمان این است که زمانی که بر بام زیبای این بنا قرار می گیرید شاهد چشم انداز زیبایی از باغ ها و خانه های سنتی اطراف هستید. در جلوی این اقامتگاه باغ زیبایی تزیین شده با آلاچیق های سنتی قرار دارد.

  اقامتگاه بوم گردی گدین دارای 9 باب اتاق با ظرفیت مجموعا 50 نفراست بعلاوه سالن برای تورهای گروهی که ظرفیت را به 80 نفر افزایش می دهد. از میان 9 اتاق این بنا 5  سوئیت موجود در طبقه ی پایین دارای حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی هستند و سایر اتاق ها از سرویس ها و حمام مشترک استفاده می کنند.

  سیستم گرمایشی به صورت پکیج و سرمایشی اقامتگاه بوم گردی گدین به صورت کولر آبی است.

  غذا: در اقامتگاه بوم گردی گدین امکان رزرو نوشیدنی و غذاهای محلی همچون بزقرمه و آبگوشت محلی و غذاهای رسمی کشور با هماهنگی قبلی فراهم است.

  برنامه های ویژه ی اقامتگاه بوم گردی گدین کرمان: در این اقامتگاه برنامه ی گشت محلی و بازدید از باغات ماهان ، باغ شاهزاده ، آرامگاه شاه نعمت الله ولی و بازدید از روستاهای اطراف همراه با راهنمای محلی به صورت رایگان انجام می شود.

 • استان : کرمان

  شهر : ماهان

 • برای رزرو 4 نفر یا بیشتر: اقامت همراه با صبحانه نفری 77000 تومان

  برای رزرو کمتر از 4 نفر: اقامت همراه با صبحانه نفری 87000 تومان

جاذبه‌های اطراف این اقامتگاه

اقامتگاه‌های مشابه نزدیک