اقامتگاه بوم گردی ناخدا امینی قشم

 • توضیحات
 • اطلاعات
 • قیمت
 • اقامتگاه بوم گردی ناخدا امینی در روستای طبل در 7 کیلومتری قشم واقع شده است. 

  اقامتگاه بوم گردی ناخدا امینی قشم برای پذیرایی از گردشگران از سه حیاط مجاور هم تشکیل شده است که حیاط اصلی اقامتگاه دارای 14 باب اتاق و دو حیاط دیگر دارای مجموعا 6 باب اتاق هستند که این اتاق ها در محوطه کنار یکدیگر واقع شده اند.

  ظرفیت کل اقامتگاه بومگردی ناخدا امینی قشم 100 نفر است که این ظرفیت بالا بستری مناسب برای اقامت تورها و گردشگران با تعداد بالا فراهم می کند.

  به منظور حفظ سبک سنتی ومعماری بومی منطقه قشم اتاق ها فاقد حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی هستند.

  به منظور رفاه مهمانان 4 عدد حمام و 4 عدد سرویس ایرانی و فرنگی در محوطه برای استفاده ی مشترک مهمانان تعبیه شده است.

  از 20 عدد اتاق این اقامتگاه 19 عدد آن دارای سرویس کف خواب و یکی از اتاق ها دارای3  تخت خواب و سرویس و حمام داخل اتاق است. البته این اتاق 10 نفر ظرفیت دارد.

  غذا:در اقامتگاه بومگردی ناخدا امینی قشم مهمانان می توانند با هماهنگی قبلی با پرسنل اقامتگاه انواع غذاهای لذیذ رسمی ایرانی و محلی این منطقه شامل غذاهای غیر دریایی و دریایی نظیر قلیه ماهی، ماهی سرخ کرده، میگو، اختاپوس، کوسه، ماهی شکم پر و ... را سفارش دهند و با چشیدن طعم دلپذیر غذاهای بومی قشم و جنوب کشور لذت سفر به این منطقه را چند برابر کنید.

  برنامه های ویژه ی اقامتگاه بومگردی ناخدا امینی قشم:در این اقامتگاه می توانید برنامه های مختلف گشت منطقه و گشت جزیره همراه با راهنمای محلی را تجربه کنید.علاوه بر این می توانید در نخلستان های بزرگ اطراف روستا که اهالی روستا برای گذراندن اوقات فراغت و تعطیلات آخر هفته به آنجا می روند ساعتی را بگذرانید و از طبیعت بکر و دلپذیر منطقه ی قشم لذت ببرید.

 • استان : هرمزگان

  شهر : طبل

 • برای رزرو 4 نفر یا بیشتر: اقامت نفری 67000 تومان

  برای رزرو کمتر از 4 نفر: اقامت نفری 77000 تومان

جاذبه‌های اطراف این اقامتگاه

اقامتگاه‌های مشابه نزدیک