اقامتگاه بوم گردی فین دولفین قشم

 • توضیحات
 • اطلاعات
 • قیمت
 • اقامتگاه بوم گردی فین دولفین قشم در روستای شیب دراز و در فاصله ی بسیار اندکی از ساحل بنا شده است.

  این اقامتگاه بوم گردی به دلیل موقعیت مناسب و فاصله ی اندک از ساحل و مکان های گردشگری انتخاب بسیار مناسبی برای گردشگران است.

  فاصله ی اقامتگاه بوم گردی فین دولفین قشم تا جزیره ی هنگام که چشم انداز این اقامتگاه بوم گردی است کمتر از 2 کیلومتر و با سایت لاک پشت ها کمتر از 500 متر است.

  همچنین اقامتگاه بوم گردی فین دولفین قشم با جنگل حرا 25 دقیقه فاصله دارد و با فرودگاه 10 کیلومتر و با اسکله ی گردشگری شیب دراز چند متر .

  اقامتگاه بوم گردی فین دولفین قشم دارای 9  اتاق است که شامل 5 عدد کلبه ی چوبی سه تخته دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام  اختصاصی ، و همچنین 4 اتاق است که دو اتاق 4 تخته و 2 اتاق 5 تخته را شامل می شود. لازم به ذکر است که این 4 اتاق فاقد سرویس و حمام اختصاصی هستند و به صورت مشترک از سرویس بهداشتی و حمام محوطه استفاده می کنند.

  غذا: در این اقامتگاه می توانید علاوه بر لذت اقامت در کنار ساحل طعم غذاهای محلی قشم را نیز بچشید چراکه اقامتگاه فین دولفین دارای رستوران و کافی شاپ است.

  برنامه های ویژه ی اقامتگاه فین دولفین: در اقامتگاه فین دولفین بنا به درخواست مسافران گشت جزیره، طبیعت گردی، ماهیگیری و کمپ در ساحل جزایر همراه با راهنمای محلی انجام می شود تا خاطره ای به یاد ماندنی از سفر به این منطقه داشته باشید .

  لازم به ذکر است که اقامتگاه فین دولفین مانند تمامی اقامتگاه ها و هتل های کشور تابع قوانین جمهوری اسلامی است.

 • استان : هرمزگان

  شهر : شیب دراز

 • هزینه ی اقامت در اتاق دو تخته 269000 تومان

  اقامت در اتاق 3 تخته 317000 تومان

جاذبه‌های اطراف این اقامتگاه

اقامتگاه‌های مشابه نزدیک