اقامتگاه بومگردی نبکا - شهداد - کرمان

 • توضیحات
 • اطلاعات
 • قیمت
 • اقامتگاه بومگردی نبکا خانه‌ باغیست در شهداد استان کرمان، آذین بسته با نخل‌های سر به فلک کشیده خرما، با عطر و طعم غذاهای محلی.

  اقامتگاه بوم گردی نبکا شهداد کرمان محلی برای آسودن در جوار کویر و ماندگار کردن سفری پر از خاطره در کنار شهد شیرین خرمای کرمان است.

  اقامتگاه بوم گردی نبکا دارای 3 اتاق 12 متری، 3 اتاق 28 متری ، مجموعا داری 30 تخت و 30 سرویس کف خواب است.

  این اتاق ها دارای سرویس بهداشتی مجزای داخل اتاق نیستند و 4 سرویس بهداشتی ایرانی 2 سرویس بهداشتی فرنگی و 2 حمام برای استفاده ی مهمانان در محوطه تعبیه شده است. 

  در این اقامتگاه بومگردی گشت منطقه نیز بنا به درخواست مسافران انجام می شود.

  غذا: دراقامتگاه بوم گردی نبکا می توانید طعم لذیذ غذاها و دمنوش های محلی را بچشید این غذاها شامل کباب تابه ای، کشک و بادمجان، بزقرمه، قرمه سبزی، چلو مرغ ، آبگوشت، چلو چغوک بریزو، شوید پلو، پخته پیاز، تاس کباب، خورشت قیمه ،آش شولی، آش رشته، آب روغنو، زیره پلو با گوشت، زیره پلو با مرغ، اشکنه، قاتوق گوشت، قاتوق بابونه ، رشمه پلو و سایر غذاهای رسمی کشور و سنتی کرمان است که با هماهنگی قبلی برای مهمانان طبخ می گردد.گفتنیست که این اقامتگاه دارنده ی لوح برتر سفره ی ایرانی است.

  برنامه های خاص اقامتگاه بومگردی نبکا: جشن شب یلدا، جشن عرق کاشکیلو که عرق خوشه ی خرما است و از یک هفته مانده به اسفند تا 15 فروردین فرایند عرق گیری در این منطقه انجام می شود. شرکت در این برنامه ها می تواند خاطره ای خاص از سفر به دیار کریمان را برایتان به یادگار بگذارد.

 • استان : کرمان

  شهر : شهداد

 • اقامت همراه با صبحانه برای مهمانان ایرانی نفری 88000 تومان

  و برای مهمانان خارجی 12 یورو

جاذبه‌های اطراف این اقامتگاه

اقامتگاه‌های مشابه نزدیک