Loading...key

اقامتگاه بومگردی نبکا - شهداد - کرمان - استان : کرمان شهر/روستا : شهداد
کد اقامتگاه: 298

شروع قیمت از: 88000 تومان
صاحب این اقامتگاه: خانم قاسمی
ظرفیت 60 نفر
تعداد اتاق‌ها 6

شرایط قیمتی این اقامتگاه

اقامت همراه با صبحانه برای مهمانان ایرانی نفری 88000 تومان

و برای مهمانان خارجی 12 یورو

امکانات این اقامتگاه

حمام
دستشویی فرنگی
دستشویی ایرانی
سرویس بهداشتی مشترک
حمام مشترک

درباره این اقامتگاه

اقامتگاه بومگردی نبکا خانه‌ باغیست در شهداد استان کرمان، آذین بسته با نخل‌های سر به فلک کشیده خرما، با عطر و طعم غذاهای محلی.

اقامتگاه بوم گردی نبکا شهداد کرمان محلی برای آسودن در جوار کویر و ماندگار کردن سفری پر از خاطره در کنار شهد شیرین خرمای کرمان است.

اقامتگاه بوم گردی نبکا دارای 3 اتاق 12 متری، 3 اتاق 28 متری ، مجموعا داری 30 تخت و 30 سرویس کف خواب است.

این اتاق ها دارای سرویس بهداشتی مجزای داخل اتاق نیستند و 4 سرویس بهداشتی ایرانی 2 سرویس بهداشتی فرنگی و 2 حمام برای استفاده ی مهمانان در محوطه تعبیه شده است. 

در این اقامتگاه بومگردی گشت منطقه نیز بنا به درخواست مسافران انجام می شود.

غذا: دراقامتگاه بوم گردی نبکا می توانید طعم لذیذ غذاها و دمنوش های محلی را بچشید این غذاها شامل کباب تابه ای، کشک و بادمجان، بزقرمه، قرمه سبزی، چلو مرغ ، آبگوشت، چلو چغوک بریزو، شوید پلو، پخته پیاز، تاس کباب، خورشت قیمه ،آش شولی، آش رشته، آب روغنو، زیره پلو با گوشت، زیره پلو با مرغ، اشکنه، قاتوق گوشت، قاتوق بابونه ، رشمه پلو و سایر غذاهای رسمی کشور و سنتی کرمان است که با هماهنگی قبلی برای مهمانان طبخ می گردد.گفتنیست که این اقامتگاه دارنده ی لوح برتر سفره ی ایرانی است.

برنامه های خاص اقامتگاه بومگردی نبکا: جشن شب یلدا، جشن عرق کاشکیلو که عرق خوشه ی خرما است و از یک هفته مانده به اسفند تا 15 فروردین فرایند عرق گیری در این منطقه انجام می شود. شرکت در این برنامه ها می تواند خاطره ای خاص از سفر به دیار کریمان را برایتان به یادگار بگذارد.

جاذبه‌های نزدیک به اقامتگاه بومگردی نبکا - شهداد - کرمان

اقامتگاه های نزدیک به اقامتگاه بومگردی نبکا - شهداد - کرمان

اجاره اقامتگاه های بوم گردی در سراسر ایران، به صورت آنلاین در کی کوجا

توی زندگی پر استرس و پر مشغله امروز یکی از بهترین تفریحاتی که می تونیم با خانواده یا با دوستان ترتیب بدیم تا یکم از مشغله های روز مره دور بشیم و هم از چند روز تعطیلی لذت ببریم و هم با فرهنگ های مختلف کشورمون آشنا بشیم سفر هست. ما توی کی کوجا معتقدیم که با توجه به زمان اندکی که برای سفر رفتن فراهم می شه خیلی حیفه که به محلی که برای اقامت انتخاب می کنیم فقط به چشم جای خواب نگاه کنیم چون حدود یک سوم زمان سفر ما توی همین اقامتگاه ها می گذره به خاطر همین تلاش می کنیم که اقامتگاه هایی که تجربه های جدیدی برای ما به همراه دارن و اقامت توی اونها لذت سفر مارو دو چندان می کنه در دسترس شما قرار بدیم تا خیلی راحت قبل از سفرتون بتونید از طریق کی کوجا اونها رو رزرو کنید و با خیال راحت سفرتون رو شروع کنید

اقامتگاه های بوم گردی برخلاف تصور خیلی ها فقط توی شهر های مرکزی مثل اصفهان و یزد پیدا نمیشه بلکه کلبه های جنگلی یا خونه هایی که توی شمال محلی ها درست کردن و توی اونها از شما پذیرایی می کنند در نوع خودشون طراحی شدن مناسب بوم اون منطقه و اتفاقا هر کدوم از این اقامتگاه های بوم گردی تجربه های منحصر به فردی رو برای مهمانانشون در نظر گرفتن که از عادات روزمره زندگی خودشون تا گشت های محلی و جشن های بومی خودشون و هزاران چیز دیگه جزو این تجربه ها به حساب میاد. امیدواریم که بتونیم حس خوب و لذت بخش سفر رو برای شما دو چندان کنیم