Loading...key

اقامتگاه بوم گردی گیل گمش گیلان - استان : گیلان شهر/روستا : رودبار
کد اقامتگاه: 402

شروع قیمت از: 259000 تومان
صاحب این اقامتگاه: امیر حسن زاده
ظرفیت 26 نفر
تعداد اتاق‌ها 9

شرایط قیمتی این اقامتگاه

هزینه ی اقامت در اتاق های دو نفره همراه با صبحانه 259000 تومان (این اتاق ها تا 5 نفر ظرفیت دارند و هزینه ی هر نفر اضافه با صبحانه 78000 تومان است)
اتاق 10 نفره همراه با صبحانه 769000 تومان (این اتاق تا 14 نفر ظرفیت دارد و هزینه ی هر نفر اضافه با صبحانه 78000 تومان است)
 

امکانات این اقامتگاه

آلاچیق
رستوران
کافی شاپ

درباره این اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی گیل گمش در روستای فرارود در شهر زیبای رودبار قرار دارد.

این اقامتگاه در نقطه ی بکری از جنگل های زیبای هیرکانی و با دسترسی به رودخانه قرار گرفته است که مکانی بسیار مناسب برای کسب آرامش و دوری از دغدغه های زندگی شهری است.

در اقامتگاه بوم گردی گیل گمش رودبار رستوران، کافی شاپ، آلاچیق و امکان شب نشینی دور آتش و صرف چای آتشی فراهم است.
این اقامتگاه بوم گردی زیبا دارای 8 اتاق 2 تخته که البته تا 5 نفر ظرفیت دارند و 1 اتاق 10 نفره به صورت کف خواب که تا 14 نفر ظرفیت دارد است.

اتاق های دو تخته فاقد سرویس بهداشتی و حمام داخل اتاق هستند و به صورت مشترک از سرویس های ایرانی و فرنگی و حمام های محوطه استفاده می کنند. اتاق 10 نفره دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام داخل اتاق است.
غذا: در اقامتگاه بوم گردی گیل گمش علاوه بر لذت اقامت در نقطه ی بکر جنگلی می توانید از غذاهای موجود در رستوران این اقامتگاه استفاده کنید و لذت اقامت خود را کامل نمایید.
برنامه های ویژه ی اقامتگاه بوم گردی گیل گمش: در این اقامتگاه زیبا تور نیم روزه ییلاق و تور نیم روزه ی بازدید از آبشار و جنگل نوردی در صورت درخواست مهمانان انجام می شود.

جاذبه‌های نزدیک به اقامتگاه بوم گردی گیل گمش گیلان

اقامتگاه های نزدیک به اقامتگاه بوم گردی گیل گمش گیلان

اجاره اقامتگاه های بوم گردی در سراسر ایران، به صورت آنلاین در کی کوجا

توی زندگی پر استرس و پر مشغله امروز یکی از بهترین تفریحاتی که می تونیم با خانواده یا با دوستان ترتیب بدیم تا یکم از مشغله های روز مره دور بشیم و هم از چند روز تعطیلی لذت ببریم و هم با فرهنگ های مختلف کشورمون آشنا بشیم سفر هست. ما توی کی کوجا معتقدیم که با توجه به زمان اندکی که برای سفر رفتن فراهم می شه خیلی حیفه که به محلی که برای اقامت انتخاب می کنیم فقط به چشم جای خواب نگاه کنیم چون حدود یک سوم زمان سفر ما توی همین اقامتگاه ها می گذره به خاطر همین تلاش می کنیم که اقامتگاه هایی که تجربه های جدیدی برای ما به همراه دارن و اقامت توی اونها لذت سفر مارو دو چندان می کنه در دسترس شما قرار بدیم تا خیلی راحت قبل از سفرتون بتونید از طریق کی کوجا اونها رو رزرو کنید و با خیال راحت سفرتون رو شروع کنید

اقامتگاه های بوم گردی برخلاف تصور خیلی ها فقط توی شهر های مرکزی مثل اصفهان و یزد پیدا نمیشه بلکه کلبه های جنگلی یا خونه هایی که توی شمال محلی ها درست کردن و توی اونها از شما پذیرایی می کنند در نوع خودشون طراحی شدن مناسب بوم اون منطقه و اتفاقا هر کدوم از این اقامتگاه های بوم گردی تجربه های منحصر به فردی رو برای مهمانانشون در نظر گرفتن که از عادات روزمره زندگی خودشون تا گشت های محلی و جشن های بومی خودشون و هزاران چیز دیگه جزو این تجربه ها به حساب میاد. امیدواریم که بتونیم حس خوب و لذت بخش سفر رو برای شما دو چندان کنیم