اقامتگاه بوم گردی مدوار - شهر بابک - کرمان

 • توضیحات
 • اطلاعات
 • قیمت
 • اقامتگاه بوم گردی مدوار در روستای زیبای عباس آباد در نزدیک شهر بابک کرمان واقع شده است.

  این روستا به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود و احاطه شدن توسط کوه های مرتفع دارای آب و هوای بسیار عالی است و در فصول گرم سال هم احتیاج به هیچ وسیله ی سرمایشی ندارد.

  فاصله ی این اقامتگاه تا غار ایوب تنها 4 کیلومتر و تا شهر بابک 72 کیلومتر است و با روستای تاریخی دستکند میمند 105 کیلومتر فاصله دارد.

  در اقامتگاه بومگردی مدوار دو باب اتاق و دو چادر سفید آماده برای پذیرایی از مهمان است.

  ظرفیت کل این اقامتگاه 30 نفر است.

  سیستم گرمایشی اقامتگاه بومگردی مدوار بخاری نفتی است و به دلیل قرار گیری اقامتگاه در منطقه ی کوهستانی و مساعد بودن هوا در فصول گرم سال نیاز به هیچ نوع وسیله ی سرمایشی حس نمی شود. در اقامتگاه بومگردی مدوار به دلیل حفظ معماری بومی منطقه اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام داخل اتاق هستند و سرویس و حمام در محوطه برای استفاده ی مشترک اتاقها و چادر ها قرار دارد.

  از سایر امکانات اقامتگاه بومگردی مدوار می توان به اینترنت،پارکینگ اختصاصی و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی اشاره کرد.

  غذا: در این اقامتگاه می توانید طعم لذیذ غذاهای محلی منطقه ی کرمان که از دل طبیعت همین شهرتهیه شده مانند بزقرمه ، آبگوشت محلی وهمچنین  انواع خورشت های معمول را بچشید. بدین منظور لازم است از پیش با اقامتگاه هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

  برنامه های ویژه ی اقامتگاه بومگردی مدوار:با اقامت در این روستا می‌توانید شبی به یاد ماندنی را همراه با تماشای گروه چوب بازی، به همراه خواننده و نوازنده ی محلی (در صورت درخواست مهمانان)،  بازی‌های محلی، کوهنوردی، چای آتیشی و آشنایی با فرهنگ و رسوم مردم این منطقه  غار نوردی و بازدید از بزرگترین دهانه غار ایران و سومین دهانه غار بزرگ جهان و کوهنوردی و روستا گردی را به همراه راهنمای محلی داشته باشید و سفری به یاد ماندنی و خاطره ای خوش بسازید.

 • استان : کرمان

  شهر : دهج عباس آباد

 • هزینه اقامت برای هر نفر 23000 تومان

  هزینه ی اقامت به همراه تمامی وعده های غذایی برای هر نفر 92000 تومان

جاذبه‌های اطراف این اقامتگاه

اقامتگاه‌های مشابه نزدیک