اقامتگاه بوم گردی تلار خانه بردبار گیلان

 • توضیحات
 • اطلاعات
 • قیمت
 • اقامتگاه بوم گردی تلار خانه ی بردبار خانه ایست زیبا در روستایی با بافت و طبیعت خارق العاده در شهر رشت.

  این اقامتگاه بوم گردی زیبا در دو طبقه ساخته شده است و حیاطی 2500 متری دارای فضای باربکیو و امکان پارک ا10 ماشین دارد که برای رفاه و امنیت مهمانان تمام زوایای حیاط با دوربین مدار بسته و دزدگیر کنترل می شود.

  اقامتگاه بوم گردی تلار خانه که توسط بانویی مسلط به فرهنگ بومی منطقه اداره می شود فروشگاهی از تمامی محصولات حصیری و سایر صنایع دستی که توسط مردم منطقه تولید می شود دارد.

  اقامتگاه بوم گردی تلار خانه بردباردارای 4 اتاق به شرح زیر است.
  اتاق چی چی نی (گنجشک) با ابعاد 2*5 متر و ظرفیت استاندارد 3 نفر با ایوان مشترک دارای پنکه، سرویس کف خواب، و رادیاتور است و مهمانان این اتاق از یخچال و سرویس بهداشتی و حمام به صورت مشترک استفاده می کنند و این امکانات درون اتاق نیست.
  طبقه ی بالا دارای یک سالن 21 متری و آشپزخانه و ایوانی 25 متری و همچنین حمام و سرویس بهداشتی ، اسپیلیت، تلویزیون و رادیاتور است. این طبقه دارای 2 اتاق به نام های خوبوسه(نام پرنده ای شبیه به گنجشک) و حاج حاجی (پرستو) است که هر کدام ظرفیت پذیرایی از 4 تا 7 نفر را دارند.

  علاوه بر این کلبه ای جداگانه در حیاط با ظرفیت 4 نفر وجود دارد که اتاقی 11 متری و ایوانی 6 متری دارد. این کلبه دارای اسپیلیت، تلویزیون، بخاری گازی و سرویس کف خواب است.
  لازم به ذکر است که اقامتگاه بوم گردی تلار خانه بردبار از ورود حیوانات به داخل اقامتگاه معذور است و مانند سایر اقامتگاه ها و هتل های کشور تابع قوانین جمهوری اسلامی است و ارائه ی شناسنامه در آن الزامیست و همچنین به دلیل تعدد مهمانان امکان کنسلی در این اقامتگاه وجود ندارد.
  غذا: در اقامتگاه بومگردی تلار خانه بردبار امکان رزرو غذاهای سنتی و محلی و لذت بردن از طعم لذیذ آن ها با هماهنگی قبلی با پرسنل اقامتگاه موجود است.
  برنامه های ویژه ی اقامتگاه بوم گردی تلار خانه ی رودبار:در این اقامتگاه برنامه های روستا گردی، برنج کاری، مشاوره برنامه ی سفر به صورت رایگان برای مهمانان انجام می شود.
   

 • استان : گیلان

  شهر : خمام

 • هزینه ی اقامت در اتاق چی چی نی با ظرفیت 3 نفر برای 3 نفر یا کمتر 110000 تومان
  هزینه ی اقامت در کلبه ی داخل حیاط برای 4 نفر برای 4 نفر یا کمتر 167000 تومان
  هزینه ی اقامت در اتاق های خوبوسه و حاج حاجی با ظرفیت 4 نفر هر کدام 260000 تومان
  هزینه ی هر نفر اضافه 50000 تومان است.

جاذبه‌های اطراف این اقامتگاه

اقامتگاه‌های مشابه نزدیک