Loading...key

اقامتگاه بوم گردی روستای دمیرچی خرابسی - استان : اردبیل شهر/روستا : بیله سوار
کد اقامتگاه: 449

شروع قیمت از: 109000 تومان
صاحب این اقامتگاه: خانم صیفی زاده
ظرفیت 12 نفر
تعداد اتاق‌ها 3

شرایط قیمتی این اقامتگاه

برای چهار نفر نفری 109000 تومان با تمام وعده های غذایی. برای بیشتر از 4 نفر 119000تومان

امکانات این اقامتگاه

دستشویی ایرانی
بخاری سنتی

درباره این اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی دمیرچی در روستایی به همین نام واقع شده است و در منطقه مغان می باشد.

چشم انداز زیبای اطراف این اقامتگاه بوم گردی بسیار زیبا و دیدنی است. اقامت در اقامتگاه بوم گردی دمیرچی بیله سوار به صورت کاملا سنتی است همانطور که سرویس خواب  لحاف و تشک سنتی با ملحفه است. امکان سفارش انواع غذاهای سنتی و محلی در این اقامتگاه بوم گردی وجود دارد.

خانم فیضی زاده مدیریت این اقامتگاه بوم گردی ، خانمی بسیار خوش اخلاق ، مهمان نواز و هنرمند هستند. و برای هنرمندان تخفیف 40 درصدی در نظر گرفته اند.

هدف اصلی ایشون معرفی منطقه مغان است و زیبایی و بکری روستای دمیرچی خرابسی می باشد.

این اقامتگاه بوم گردی دارای 2 اتاق به ابعاد 28 مترمربع ، 24 مترمربع است و هم زمان 2 خانواده می توانند در آن اسکان داشته باشند. غذاهای این اقامتگاه بوم گردی در آشپزخانه پدری خانم فیضی زاده پخت می شود و کاملا سنتی، محلی و ارگانیک است.

غذا: یکی از غذاهای محلی که در این اقامتگاه بوم گردی سرو می شوددمیرچی خرابسی است . غذاهای خشمزه و محلی در این اقامتگاه بوم گردی حاضر است.

جاذبه‌های نزدیک به اقامتگاه بوم گردی روستای دمیرچی خرابسی

اقامتگاه های نزدیک به اقامتگاه بوم گردی روستای دمیرچی خرابسی

اجاره اقامتگاه های بوم گردی در سراسر ایران، به صورت آنلاین در کی کوجا

توی زندگی پر استرس و پر مشغله امروز یکی از بهترین تفریحاتی که می تونیم با خانواده یا با دوستان ترتیب بدیم تا یکم از مشغله های روز مره دور بشیم و هم از چند روز تعطیلی لذت ببریم و هم با فرهنگ های مختلف کشورمون آشنا بشیم سفر هست. ما توی کی کوجا معتقدیم که با توجه به زمان اندکی که برای سفر رفتن فراهم می شه خیلی حیفه که به محلی که برای اقامت انتخاب می کنیم فقط به چشم جای خواب نگاه کنیم چون حدود یک سوم زمان سفر ما توی همین اقامتگاه ها می گذره به خاطر همین تلاش می کنیم که اقامتگاه هایی که تجربه های جدیدی برای ما به همراه دارن و اقامت توی اونها لذت سفر مارو دو چندان می کنه در دسترس شما قرار بدیم تا خیلی راحت قبل از سفرتون بتونید از طریق کی کوجا اونها رو رزرو کنید و با خیال راحت سفرتون رو شروع کنید

اقامتگاه های بوم گردی برخلاف تصور خیلی ها فقط توی شهر های مرکزی مثل اصفهان و یزد پیدا نمیشه بلکه کلبه های جنگلی یا خونه هایی که توی شمال محلی ها درست کردن و توی اونها از شما پذیرایی می کنند در نوع خودشون طراحی شدن مناسب بوم اون منطقه و اتفاقا هر کدوم از این اقامتگاه های بوم گردی تجربه های منحصر به فردی رو برای مهمانانشون در نظر گرفتن که از عادات روزمره زندگی خودشون تا گشت های محلی و جشن های بومی خودشون و هزاران چیز دیگه جزو این تجربه ها به حساب میاد. امیدواریم که بتونیم حس خوب و لذت بخش سفر رو برای شما دو چندان کنیم