اقامتگاه بوم گردی چام و چاشت - مازندران

 • توضیحات
 • اطلاعات
 • قیمت
 • اقامتگاه بوم گردی چام و چاشت خانه ای چوبی و سنتی است که پذیرای علاقه مندان به زندگی در طبیعت و فضایی روستایی و صمیمی هستند.

  این اقامتگاه بوم گردی ظرفیت اسکان و پذیرش 25 گردشگر، در دو طبقه و دارای دو واحد اقامتی در طبقه بالا و پایین است.

  واحد اقامتی موجود در طبقه ی فوقانی دارای ۲ اتاق با ظرفیت کلی اسکان ۵ تا ۸ نفر، امکاناتی نظیر آشپزخانه مستقل، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی مجزا و سیستم گرمایشی بخاری نفتی را دارد.

  همچنین یک ایوان بزرگ نیز در این طبقه وجود دارد که گردشگران می توانند از آن برای استراحت و لذت بردن از طبیعت این منطقه استفاده کنند.

  واحد اقامتی موجود در طبقه پایین اقامتگاه نیز دارای هال و ۱ اتاق با ظرفیت ۸ تا ۱۰ گردشگر است که امکاناتی نظیر آشپزخانه مستقل، حمام، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی است و سیستم گرمایشی بخاری هیزمی دارد.

  دیگر امکانات و خدمات اقامتگاه بوم گردی چام و چاشت: پارکینگ غیر مسقف، اینترنت، وسایل گرمایشی شامل پتو و ...، راهنمای تورهای گردشگری و برنامه های تفریحی.

  برنامه های گردشگری اقامتگاه بوم گردی چام و چاشت :پرسنل این مجموعه انواع برنامه های تفریحی چون جنگل نوردی، قله نوردی، رود خانه نوردی، انواع بازی های محلی و چیدن محصولات زراعی و باغستان های اطراف این اقامتگاه مانند چیدن گردو و فندق برای گردشگران عزیز حاضر در این اقامتگاه تدارک دیده اند.

  برنامه های خاص اقامتگاه بوم گردی چام و چاشت: در تاریخ 20 اردیبهشت پیمایش دشت دریاسر با جمعی از کوهنوردان در این منطقه انجام می شود. همچنین برنامه ی چیدن فندق از اواخر مرداد تا اواسط شهریور و برنامه ی چیدن گردو از دهم مهر به بعد در این اقامتگاه انجام می شود که پیوستن به این برنامه برای گردشگران جذاب خواهد بود.

  غذا: در صورت هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه می توانید انواع غذاهای محلی شمالی  که تماما با مواد اولیه ارکانیگ تهیه و طبخ شده است را سفارش دهند و از طعم و عطر بی نظیر آن ها لذت ببرند.

  صبحانه: حلوا تر ، کره مربا گردو،  پنیر گردو، عدسی، املت، نیمرو، لوبیا  همراه با نان محلی

  ناهار: مرغ شکم پر، مرغ بریان، ماهی شکم پر، باقلاقاتق، سبزی پلو با ماهیچه، لوبیا پلو با ماهیچه، خوراک گوشت، بادمجان کباب، خورشت فسنجان،  آبگوشت، ترش تره، غوره بیج، میرزا قاسمی (همگی با پلو)

  شام:کوکوسبزی، کوکوسیب زمینی، شامی،آبگوشت، عدسی، آش رشته، باقلاقاتق

 • استان : مازندران

  شهر : برسه

 • هزینه اقامت با صبحانه نفری 109000 تومان

  هزینه اقامت با تمام وعده های غذایی 168000 تومان

جاذبه‌های اطراف این اقامتگاه

اقامتگاه‌های مشابه نزدیک