Loading...key

اقامتگاه بوم گردی بالاچشمه - بافت - کرمان - استان : کرمان شهر/روستا : بافت
کد اقامتگاه: 289

شروع قیمت از: 63500 تومان
صاحب این اقامتگاه: آقای موسی اکبری
ظرفیت 30 نفر
تعداد اتاق‌ها 3

شرایط قیمتی این اقامتگاه

اقامت به همراه با صبحانه نفری 63500 تومان

امکانات این اقامتگاه

دستشویی فرنگی
دستشویی ایرانی
سرویس بهداشتی مشترک
حمام مشترک

درباره این اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی بالاچشمه بزنجان ، در محله سرتل بالا چشمه ۱۴۰ کیلومتری کرمان و در ۱۰ کیلومتری بافت قرار دارد.

این اقامتگاه بوم گردی با محيطي آرام در منطقه خوش آب و هوا و مطمئن بزنجان آماده پذيرايي از گردشگران گرامي است ‏و سفر خوشي را برای شما و عزيزانتان آرزو می کند.

ظرفیت کل  اقامتگاه بومگردی بالاچشمه بزنجان برای گروه های گردشگری 30 نفر است و دارای 3 اتاق بزرگ است که به دلیل حفظ معماری بومی منطقه هیچ یک دارای سرویس اختصاصی نیستند و دو سرویس ایرانی ویک سرویس فرنگی و یک حمام برای هر سه اتاق در محوطه قرار دارد.

همچنین برای رفاه حال گردشگران خدمات لباسشویی در اقامتگاه بومگردی بالا چشمه ارائه می شود. اتاقها کف خواب هستند با امکانات گرمایشی بخاری گازی تشک پتو و ملحفه تمیز.

غذا:انواع غذا و دمنوش های محلی و گیاهی بومی منطقه طبق نظر مهمانان در اقامتگاه بومگردی بالاچشمه بزنجان با هماهنگی قبلی تهیه می شود.

برنامه های گردشگری اقامتگاه بومگردی بالاچشمه بزنجان:برنامه های این اقامتگاه شامل کوهپیمایی، گشت منطقه و بازدید از سد بافت با لیدر محلی، گشت مزرعه و پیاده روی است. همچنین در طول تابستان امکان گشت عشایر و بازدید از طبیعت و نحوه ی زندگی عشایر نیز در این اقامتگاه موجود است و بنا به خواست مهمانان انجام می شود.

جاذبه‌های نزدیک به اقامتگاه بوم گردی بالاچشمه - بافت - کرمان

اقامتگاه های نزدیک به اقامتگاه بوم گردی بالاچشمه - بافت - کرمان

اجاره اقامتگاه های بوم گردی در سراسر ایران، به صورت آنلاین در کی کوجا

توی زندگی پر استرس و پر مشغله امروز یکی از بهترین تفریحاتی که می تونیم با خانواده یا با دوستان ترتیب بدیم تا یکم از مشغله های روز مره دور بشیم و هم از چند روز تعطیلی لذت ببریم و هم با فرهنگ های مختلف کشورمون آشنا بشیم سفر هست. ما توی کی کوجا معتقدیم که با توجه به زمان اندکی که برای سفر رفتن فراهم می شه خیلی حیفه که به محلی که برای اقامت انتخاب می کنیم فقط به چشم جای خواب نگاه کنیم چون حدود یک سوم زمان سفر ما توی همین اقامتگاه ها می گذره به خاطر همین تلاش می کنیم که اقامتگاه هایی که تجربه های جدیدی برای ما به همراه دارن و اقامت توی اونها لذت سفر مارو دو چندان می کنه در دسترس شما قرار بدیم تا خیلی راحت قبل از سفرتون بتونید از طریق کی کوجا اونها رو رزرو کنید و با خیال راحت سفرتون رو شروع کنید

اقامتگاه های بوم گردی برخلاف تصور خیلی ها فقط توی شهر های مرکزی مثل اصفهان و یزد پیدا نمیشه بلکه کلبه های جنگلی یا خونه هایی که توی شمال محلی ها درست کردن و توی اونها از شما پذیرایی می کنند در نوع خودشون طراحی شدن مناسب بوم اون منطقه و اتفاقا هر کدوم از این اقامتگاه های بوم گردی تجربه های منحصر به فردی رو برای مهمانانشون در نظر گرفتن که از عادات روزمره زندگی خودشون تا گشت های محلی و جشن های بومی خودشون و هزاران چیز دیگه جزو این تجربه ها به حساب میاد. امیدواریم که بتونیم حس خوب و لذت بخش سفر رو برای شما دو چندان کنیم