Loading...key

اقامتگاه بوم گردی بلوط تنکابن - مازندران - استان : مازندران شهر/روستا : آهک چال
کد اقامتگاه: 317

شروع قیمت از: 97000 تومان
صاحب این اقامتگاه: آقای امینی
ظرفیت 30 نفر
تعداد اتاق‌ها 3

شرایط قیمتی این اقامتگاه

هزینه اقامت همراه با صبحانه نفری 97000 تومان و همراه با سه وعده غذایی نفری 147000 تومان

امکانات این اقامتگاه

حمام
دستشویی ایرانی
سرویس بهداشتی مشترک
آشپزخانه مشترک
امکان رزرو غذا

درباره این اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی بلوط تنکابن در باغ 1.5هکتاری قرار دارد. اقامتگاه بوم گردی بلوط تنکابن که حدود 12 کیلومتر با دریا فاصله دارد، دارای سه سوییت جدا باسرویس بهداشتی کامل و یک سرویس بهداشتی داخل باغ است وغذا خوری وآشپزخانه ی اقامتگاه جداست. و ظرفیت کل اقامتگاه بوم گردی بلوط تنکابن 30 نفر است.

در اطراف اقامتگاه بوم گردی بلوط تنکابن کارخانه چای، آبشار و رودخانه برای شنای گردشگران وجود دارد و امامزاده دهنوش درمسیر پیاده روی قرار گرفته است. میهمانان پس از پیاده روی و تفریح در آلاچیق رویایی بلوط چای ذغالی میل کنند و اگر مایل به جنگل نوردی باشند اطراف اقامتگاه دارای جنگل زیبا وبکربا خاطر ات فراموش نشدنیست.

غذا:در اقامتگاه بومگردی بلوط تنکابن علاوه بر امکان پخت غذا در آشپزخانه ی اقامتگاه، امکان رزرو انواع غذاهای محلی و رسمی با هماهنگی قبلی وجود دارد.

برنامه های ویژه ی اقامتگاه بلوط تنکابن: جنگل نوردی، کوهنوردی و گشت محلی

جاذبه‌های نزدیک به اقامتگاه بوم گردی بلوط تنکابن - مازندران

اقامتگاه های نزدیک به اقامتگاه بوم گردی بلوط تنکابن - مازندران

اجاره اقامتگاه های بوم گردی در سراسر ایران، به صورت آنلاین در کی کوجا

توی زندگی پر استرس و پر مشغله امروز یکی از بهترین تفریحاتی که می تونیم با خانواده یا با دوستان ترتیب بدیم تا یکم از مشغله های روز مره دور بشیم و هم از چند روز تعطیلی لذت ببریم و هم با فرهنگ های مختلف کشورمون آشنا بشیم سفر هست. ما توی کی کوجا معتقدیم که با توجه به زمان اندکی که برای سفر رفتن فراهم می شه خیلی حیفه که به محلی که برای اقامت انتخاب می کنیم فقط به چشم جای خواب نگاه کنیم چون حدود یک سوم زمان سفر ما توی همین اقامتگاه ها می گذره به خاطر همین تلاش می کنیم که اقامتگاه هایی که تجربه های جدیدی برای ما به همراه دارن و اقامت توی اونها لذت سفر مارو دو چندان می کنه در دسترس شما قرار بدیم تا خیلی راحت قبل از سفرتون بتونید از طریق کی کوجا اونها رو رزرو کنید و با خیال راحت سفرتون رو شروع کنید

اقامتگاه های بوم گردی برخلاف تصور خیلی ها فقط توی شهر های مرکزی مثل اصفهان و یزد پیدا نمیشه بلکه کلبه های جنگلی یا خونه هایی که توی شمال محلی ها درست کردن و توی اونها از شما پذیرایی می کنند در نوع خودشون طراحی شدن مناسب بوم اون منطقه و اتفاقا هر کدوم از این اقامتگاه های بوم گردی تجربه های منحصر به فردی رو برای مهمانانشون در نظر گرفتن که از عادات روزمره زندگی خودشون تا گشت های محلی و جشن های بومی خودشون و هزاران چیز دیگه جزو این تجربه ها به حساب میاد. امیدواریم که بتونیم حس خوب و لذت بخش سفر رو برای شما دو چندان کنیم